Magdalena Warzybok

Dyrektor Praktyki Talent Aon w Polsce

Z Aon jest związana od 2005 roku. W latach 2007–2010 prowadziła Badanie Najlepsi Pracodawcy w Polsce, a w okresie 2011–2012 zarządzała Badaniem w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Uczestniczyła lub nadzorowała proces badania i budowania zaangażowania pracowników w ponad 600 organizacjach w Polsce.

Specjalizuje się w projektach związanych z pomiarem i budowaniem zaangażowania pracowników, oceną i rozwojem przywództwa, zarządzaniem talentami i zarządzaniem energią. Merytorycznie nadzoruje duże projekty dla polskich firm, również takie o zasięgu międzynarodowym. Ma bogate doświadczenie, zdobyte podczas pracy nad projektami w Polsce, Rosji, Czechach, Słowacji, Bułgarii, na Ukrainie, w Szwajcarii i na Węgrzech. Jest autorką publikacji oraz prelegentem na konferencjach branżowych w Polsce i za granicą.

Pracowała dla klientów takich jak: AmRest, PKN Orlen, Eurocash, PZU, Polpharma, mBank, T-Mobile, Play, 3M, Grupa Raben, Empik, Neuca. Należy do organizacji International Positive Psychology Association. Była członkiem Rady Ekspertów Think Tank, współpracowała z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Polską Radą Biznesu.